Özel Gökbora Eğitim Kurumları 2013 yılında, eğitime gönül veren, uzun yıllar ülkemizin eğitim politikasına yön vermiş, deneyimli eğitimcilerin bir araya gelmesiyle, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, bilimi rehber edinen, yeniliklere açık, edebi ve sanatsal yaklaşımları gelişmiş, bilişim teknolojileri ve sosyal bilimleri yaşamın her safhasında kullanabilen, birden fazla dil öğrenerek farklı kültürlerden daha fazla yararlanabileceği, düşüncesini benimsemiş, ulusal ve uluslararası platformlarda kendisini ifade edebilen, sorumluluk sahibi ve insiyatif kullanabilen, dürüst, cömert ve takım çalışması yapan, yüksek nitelikli, yaşam boyu öğrenmeye açık, kendini sürekli geliştiren, toplumsal ve etik değerlere sahip bireyler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

2016/2017 Eğitim ve öğretim yılında, güçlü kadrosu ve modern yapısıyla, yepyeni, pırıl pırıl, örnek bir eğitim kurumunu ülkemizin, bölgemizin ve sizlerin hizmetine hazır hale getirdik.

10.000 metre kare alan üzerine kurulmuş Mustafa Kemalpaşa Özel Gökbora Koleji eğitim dünyasına hizmet vermektedir. Okulumuzda eğitim teknolojisinin son yeniliklerine göre donatılmış derslikler, kütüphane, açık ve kapalı spor alanları, fen ve teknoloji laboratuvarları, yüzme havuzu, yemekhane ve kantin olanakları ile öğrencilerine çağdaş bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Okulumuz; Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi ve Ortaokul bölümlerinden oluşmaktadır.
“ Sağlıklı, başarılı, mutlu insan” yetiştirmek çok zordur. Birikim ister, tecrübe ister, maliyet ister ve de fedakarlık ister. Ülkemizin seçkin, başarılı, idealist ve deneyimli eğitimcileri ile güvenli geleceğin; seçkin ve kariyerli gençlerini yetiştirmekteyiz.

Gençlerin gelecek kaygısı taşımamaları için onların iyi motive edilip, doğru tercihlere yönlendirilmeleri gerekmektedir. Bu konuda ebeveynlerin çok büyük sorumluluğu bulunmaktadır.

Sizleri, EĞİTİMİ ASLA TESADÜFLERE BIRAKMADAN, BİLGİYİ SEVGİ İLE BİRLEŞTİREREK, donanımı ve güçlü ekibiyle birlikte öncü kuruluş olmayı hedefleyen GÖKBORA KOLEJİ ‘ne bekliyoruz.

Bilgi ve Sevgiyi birleştirerek başladığımız bu yolculukta; bize verdiğiniz güç, her türlü takdirin üstündedir.

Saygı ve Sevgilerimizle